psychiatria.tvp11.pl
OSZUSTWA W PSYCHIATRII - NAUKOWI OSZUŚCI

HISTORIA CHOROBY 2004 ANNA BASIŃSKA

HISTORIA CHOROBY 2004 ANNA BASIŃSKA

Powodem zaistnienia strony tvp11.pl jest obłuda i oszustwa w psychiatrii. „dziwne” zjawisko przypominające w działaniu „telepatię” jest wykorzystywane również przez tą grupę zawodową. Przy jego pomocy można z człowiekiem zrobić prawie wszystko – posterować nim jak marionetką - .


Bawiono się mną wykorzystując tą technikę i mając już tego dość i nie widząc rozwiązania ( nikt z tym nie walczył, przynajmniej głośno. Po prostu to była tajemnica poliszynela ) próbowałem popełnić samobójstwo ( tak, do takiego stanu można człowieka doprowadzić ).


To o co oskarżał mnie brat w sprawach o ubezwłasnowolnienie, coś co było dla mnie tak bardzo odległym, tak nierealnym (  w 2004r ) stało się faktem.


Jak wspomniałem przyczyną były zabawy państwa „doktorów” jednak nie ośmieliłem się powiedzieć im prawdy i chyba łatwo zrozumieć dlaczego. Z historii choroby którą tu umieszczam jak myślę zorientuje się państwo w problemie.

 

Są tu również nader istotne informacje dowodzące fałszowania dokumentacji medycznej. W piśmie zredagowanym do stacji tv informowałem o tym.

Są tu informacje że już wtedy ( w 2004r. ) widziałem intrygę która była uknuta przeciw mnie, w tym aby pozbawić mnie dachu nad głową. To obciąża mojego brata. Gdy się jednak zastanowić, to mimo że brał on w tym czynny udział to mu się taki scenariusz nie bardzo opłacał.

 

Później wyjaśnię dlaczego.

Zatem dlaczego tak grał ?

Kto i dlaczego tak się mną bawił i wykorzystał w tym celu moją rodzinę ?

Pytanie czy to brat wykorzystywał psychiatrów aby się mnie w pewien sposób pozbyć ( ubezwłasnowolnić ) i osiągnąć korzyści materialne, czy to raczej oni wykorzystali jego, a może to jeszcze ktoś inny ?

 

Pismo które złożyłem swojego czasu do Medii, lecz nie to obecne, gdzie proszę o pomoc w sprawie spadkowej, a to do którego podaję tu link powinno nieco więcej wyjaśnić.

http://tvp11.pl/index.php?p=1_50_Dla-medii

 

wracam do historii choroby.

Zwracam państwu uwagę na wywiad przeprowadzony przez panią doktór Basińską z moją mamą. W tym wywiadzie pani doktór mówi mamie, ŻE POSĄDZAM BRATA O TO IŻ CHCE MNIE WYRZUCIĆ Z MIESZKANIA. Mama nie chce dać wiary takim posądzeniom. JAK WIDAĆ MIAŁEM RACJĘ.

HISTORIA CHOROBY

 

Zwracam również uwagę na informację zapisaną przez panią Basińską – ŻE BRAT PRZYNIÓSŁ DOKUMENTY LEKARSKIE Z PZP GDZIE MIAŁEM MIEĆ STWIERDZONĄ SCHIZOFRENIĘ PARANOIDALNĄ I DOKUMENTY TE PANI DOKTÓR WŁĄCZYŁA W HISTORIĘ CHOROBY. ZAPISAŁA FAKT UCZYNNIENIA TEGO W NINIEJSZEJ HISTORII CHOROBY.

HISTORIA CHOROBY

 

Jeszcze raz przypomnę że dokumenty złożone przez brata na ręce pani Basińskiej dowodziły że miałem w PZP stwierdzoną schizofrenię jednak w przychodni która je wystawiła ich nie ma, a są w zamian wrzucone inne z tymi samymi datami. Takie fałszerstwo dokumentów stało się po przegranej przez brata sprawie sądowej o ubezwłasnowolnienie.

 

TERAZ  UMIESZCZAM  CAŁĄ  TĄ  HISTORIĘ  CHOROBY

 

HISTORIA CHOROBY

 

HISTORIA CHOROBY

 

HISTORIA CHOROBY

 

HISTORIA CHOROBY

 

HISTORIA CHOROBY

 

HISTORIA CHOROBY

HISTORIA CHOROBY

 

HISTORIA CHOROBY


IRENEUSZ BORYCKI psychiatria.tvp11.pl | Design by Sunlight webdesign