psychiatria.tvp11.pl
OSZUSTWA W PSYCHIATRII - NAUKOWI OSZUŚCI

APELECJA DO SUMIENIA

IRENEUSZ BORYCKI Warszawa
ZAM. 02-660. W-wa
ul. Blacharska1/561

DO PAN
....  LEKARZ ..  PSYCHIATRA PRACOWNIK IPIN


APELACJA DO SUMIENIA

Jak myślę sporo spośród państwa, psychiatrów zna mój profil w internecie. Chodzi o stronę internetowa tvp11.pl  Poruszony jest tam problem, przepraszam za mocne słowa, obłudy i naukowych oszustw w tej gałęzi medycyny.

Chodzi o istnienie i wykorzystywanie w praktyce czysto fizycznego, w pełni wytłumaczalnego zjawiska przypominającego
w działaniu „telepatię”.
Tajemnicą poliszynela jest fakt, iż przy jego pomocy bawicie się innymi, również i między sobą. Oficjalnie zaś nazywacie to techniką prowadzenia pacjenta. Innym na tej samej podstawie przypisujecie choroby psychiczne. Tak się stanie gdy ośmieleni waszymi działaniami ludzie ( kontaktem „telepatycznym” ) przyznają się do tego. Przeraża ale stosując tą technikę można człowiekiem posterować jak lalką i wy jesteście tego świadomi.

Całe szczęście problem zajęli się władni tego świata i są wyniki badań. Pamiętacie zapewne państwo słowa Ministra Obrony
Narodowej pana Macierewicza o zabawach obywatelami przy pomocy fal elektromagnetycznych. To była mowa o tym zjawisku, które znacie, którego doświadczacie, przy pomocy którego bawicie się ludźmi jednak obłudnie przypisujecie im z tego powodu choroby psychiczne. Nie będę opisywał zasady działania, praw fizyki rządzącym tym zjawiskiem, ( no może w skrócie ) to znajdziecie państwo na stronie tvp11.pl Spróbuję za to po raz kolejny zaapelować do waszych sumień.


Wielu z was wierzy w Boga jak to zatem się ma do tego co robicie ?

Boże zasady złamane – spowiedź, komunia a następnego dnia znowu to samo – obłuda i świadome oszustwa.
Przysięga Hipokratesa złamana. Niszczenie tych którzy powiedzą wam prawdę o tym zjawisku prosto w oczy.
Niszczenie ich zabawami „telepatycznymi” i psychotropami gdy uda się wam dostać go pod swoje skrzydła.
Pytam gdzie HONOR, gdzie SUMIENIE, gdzie ETYKA LEKARSKA, gdzie WIARA W BOGA ? Gdzie tu jest człowieczeństwo ?


Prawa fizyki są oczywiste. Jeżeli fala elektromagnetyczna będzie skonfigurowaną pod kątem działania konkretnego urządzenia to
ono ją odbierze i będzie potrafiło zdekodować. Dwa tv, analogowe i cyfrowe przeszukają dokładnie ten sam zakres częstotliwości,
ale tylko jeden, ten cyfrowy poinformuje nas że znaleziono tyle a tyle programów. Analogowy natomiast wyświetli że nie znaleziono żadnego. To że on go nie znalazł nie oznacza, że programów nie ma. Oznacza to tylko że on nie potrafił iż odczytać.

Podobnie jest z nami, każda zmiana wielkości elektrycznej emituje promieniowanie elektromagnetyczne, zatem i nasze mózgi
również. Myśląc i mówiąc podłączyliśmy nasze myśli pod struny głosowe, pod taki biologiczny głośnik. Gdy przestajemy mówić ale myśliwy dalej, to można użyć określenia iż słyszymy własne myśli. Wiemy przecież o czym myślimy. Skoro tak to oznacza, że przebiegi między neuronami istnieją, a to oznacza że emitujemy promieniowanie elektromagnetyczne. Jest jednak ono odbiciem lustrzanym impulsów które powinny dotrzeć o organizmu aby on potrafił je zdekodować. Oczywiście takie dekodowanie jest niezależne od naszej świadomości, po prostu nie mamy na to wpływu.

Jeżeli fala elektromagnetyczna jest skonfigurowana pod kątem konstrukcji naszych mózgów – jest „telepatia”
jeżeli fala elektromagnetyczna nie jest skonfigurowana pod kątem konstrukcji naszych mózgów – nie ma „telepatii”

Tym co zmienia konfigurację emitowanego przez człowieka promieniowania elektromagnetycznego w taki sposób, że inny
organizm będzie potrafił to odczytać jest spolaryzowana nano materia. Pisząc o zabawach między wami przy wykorzystaniu tego czysto fizycznego, w pełni wytłumaczalnego zjawiska jestem świadomym, iż wiecie kto wiedzie w tym prym. Walczycie z nimi w ten sposób, bo niektórzy z was wyjątkowo mocno wykorzystują to zjawisko do takich zabaw, wykładając w ten sposób ludzi, w tym i was. Macie tego dość ?

Przecież mogą tak działać tylko dlatego, że nikt z was o tym głośno nie mówi i nie pisze prawdy, czują się zatem bezkarni,
podobnie jak naukowi oszuści.
Apelując do państwa sumień mam nadzieję, iż wreszcie przełamiecie bariery, odważycie się przeciwstawić tym którzy na wypaczaniu rzeczywistości zrobili pseudo kariery naukowe, tym bardziej powinno być to prostszym że problemem zajęli się ci którzy mogą to zmienić. Chyba czas obudzić sumienia, aby móc bez wstrętu spojrzeć na swoje odbicie w lustrze.

Pamiętamy
Jana Pawła II i jak się ma do jego przekazów, do jego umiłowania ludzi, to co się dzieje w tej gałęzi medycyny, gdzie króluje kłamstwo i hipokryzja. Idzie nowe i czas włączyć się w te zmiany. Mam nadzieję że ten list doda państwu nieco odwagi aby zamieniać istniejącą fikcję na rzetelną prawdę, aby włączyć się w walkę z naukowymi oszustwami, obłudą i hipokryzją w psychiatrii. Mając powyższe na uwadze zapraszam na stronę tvp11.pl i z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi.

Z WYRAZAMI SZACUNKU

IRENEUSZ BORYCKI

IRENEUSZ BORYCKI psychiatria.tvp11.pl | Design by Sunlight webdesign