psychiatria.tvp11.pl
OSZUSTWA W PSYCHIATRII - NAUKOWI OSZUŚCI

KORESPONDENCJA Z PSYCHIATRAMI I MINISTERSTWEM ZDROWIA

TVP11.PL TVP11.PL TVP11.PL
 TVP11.PL  TVP11.PL  TVP11.PL
 ZBIGNIEW RELIGA  AGATA JAREK  

TU NATOMIAST SĄ INFORMACJE KTO, JAK I KIM SIĘ BAWIŁ PRZY WYKORZYSTANIU TEGO CZYSTO SIZYCZNEGO ZJAWISKA, "TELEPATIA" W CCUDZYSŁOWIE.

TELEPATYCZNE ZABAWY LUDŹMI KASIA I IREK 
   

 Cała tego typu korespondencja dotyczy zjawiska przypominającego w działaniu „telepatię”, jak również nieprawidłowości w działaniu placówek PZP w tym Instytutu Psychiatrii i Neurologii.

O problemie zawiadomiłem również Ministerstwo Zdrowia, a jedno z pism adresowałem bezpośrednio do pana Zbigniewa Religi, dlaczego zorientujecie się państwo z jego treści.

 

Cofnijmy się w czasie, do rządów PIS gdy urzędował Zbigniew Religa i przypomnimy sobie co wtedy się działo, jak bawiono się „telepatycznie” ludźmi, w tym np. nieżyjącym już Lechem Kaczyński.

 

Są nagrania medialne takich rzeczy. musimy pamiętać kiedy Kaczyński został prezydentem, a było to po kadencji lewicowego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Wszyscy się dziwili jak to możliwe aby zaledwie 7 lat po zmianach ustrojowych naród „wybrał” takiego prezydenta. Wydawało się nam niemożliwe, a jednak tak się stało. My pamiętaliśmy całe zło tamtego systemu, paszporty na „kartki” zatem jak to było możliwe ?

 

Gdy jednak przyjmie się do wiadomości istnienie „dziwnego” zjawiska przypominającego w działaniu telepatię przy pomocy którego można zdalnie oddziaływać na człowieka, posterować nim jak marionetką, to taki wynik „wyborów” przestaje dziwić.

 

SŁOWA DZIWNE, TELEPATYCZNIE, WYBRAŁ UJĘTE SĄ W CUDZYSŁÓW DLACZEGO ?

 

Otóż dziwne, bo nieznajomość fizyczności zjawiska, zasady jego działa w połączeniu ze skutkami jakie ono powoduje klasyfikuje je w tej grupie, grupie zjawisk dziwnych.

 

Cudzysłów natomiast to właśnie informacja, że powinniśmy spojrzeć na to nieco inaczej, bardziej pragmatycznie. Cudzysłów to informacja, że jest to oparte na prawach fizyki, że jest to czysto fizyczne w pełni wytłumaczenie zjawisko. Należy tylko poznać zasady jego działania, a przestaje ono być dziwnym i zorientujemy się, iż to ludzie którzy posługują się nim praktycznie sterują innymi jak lalkami. W tym momencie

zrozumiemy jak 2-krotnie był „wybrany” na prezydenta Aleksander Kwaśniewski.

 

ZROZUMIEMY RÓWNIEŻ JAK GUBIONO NASTĘPNEGO PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO.

 

Podobnie cudzysłów prz słowie telepatia odłącza je od klasyki rozumienia tego słowa, odłącza je od paranormalności, metafizyki a przyporządkowuje je do czysto fizycznego zjawiska, którego skutków doświadczać muszą, powtarzam muszą ludzie gdy spełnione są określone warunki.

 

Rozumiejąc już o co w tym chodzi oczywistym jest iż Aleksander Kwaśniewski nie był wybrany na prezydenta. Po prostu pokierowano ludźmi jak marionetkami. Zatem słowo wybrany należy ujmować w tym przypadku w cudzysłów.

 

Zapraszam do zapoznania się artykułem profesor Jacek Wciórka kradnie pacjentów do którego to zdanie jest linkiem, a tam również są informacje o tamtych czasach.

 

TAKIE ZDALNE ODDZIAŁYWANIA NA LUDZI NIOSĄ ZE SOBĄ TAK WIELE ZŁA ŻE NALEŻAŁOBY JE SKLASYFIKOWAĆ JAKO ZBRODNIĘ PRZECIW LUDZKOŚCI.

 

Po tym wstępie jak myślę łatwiej będzie państwu zrozumieć treść mojego pisma adresowanego do pana Zbigniewa Religi.

IRENEUSZ BORYCKI psychiatria.tvp11.pl | Design by Sunlight webdesign