psychiatria.tvp11.pl
OSZUSTWA W PSYCHIATRII - NAUKOWI OSZUŚCI

AGATA JAREK

AGATA JAREK

HISTORIA CHOROBY Z POBYTU IRENEUSZA BORYCKIEGO W IPIN W 2003r.

PLUS OPIS WYDARZEŃ ZE ZWRÓCENIEM UWAGI NA ISTOTNE SZCZEGÓŁY

AGATA JAREK

PIERWSZY TEKST PODKREŚLONY NA CZERWONO:

ZAPISANO Pacjent jest starszym z dwu braci. W rzeczywistości jestem młodszy, młodszy o rok i 3 miesiące. 

 

Można byłoby to podciągnąć pod to, iż pani jarek źle zrozumiała słowa moje3go brata, gdyby nie inne informacje.  

Chodzi o drugi tekst podkreślony na czerwono: „uczył się dobrze, bez problemów jednak „z lenistwa” 2-giej klasie LO porzucił naukę” Tak dobrze się uczyłem że od szóstej klasy nie zdawałem co roku ( wagarowałem ).

 

Zwracam uwagę iż był to wywiad z moim bratem. Co jest w tym szczególnego że trzeba podkreślić że to nie wywiad z Matką pacjenta ?

Tekst podkreślony na niebiesko brzmi: urodził się z ciąży o prawidłowym przebiegu, poród bez komplikacji.

 

Lekarz, czyli człowiek z wyższym wykształceniem rozmawiający z bratem pacjenta pyta o ciążę ich mamy i poród w czasie gdy urodził się jego młodszy ( pani doktór zapisała starszy ) brat. Nie zapytał o to matki  pacjenta a o rok starszego brata. Odnosząc się do słów zapisanych przez panią doktór że pacjent jest starszy to pytał o ciążę ich matki młodszego brata pacjenta.  

 

PANI PROKURATOR KTO TU JEST NIENORMALNY JA CZY MÓJ BRAT I LEKARZ ?

 

Zapis sporządzony na zielono brzmi: sam wymyślał genialne „wynalazki” z dziedziny techniki które budziły podziw otoczenia. Proszę pamiętać iż to jest zapis z mojego 2 pobytu w IPIN, czyli było to już po tym  jak ujawnili się sposób „telepatyczny” psychiatrzy a ja rozwiązywałem problemy techniczne. Zainteresowałem ich nim na tyle ( tak ich to bawiło ), że zdecydowali się sami na opracowanie urządzenia  technicznego co skutkowało złożeniem projektu w urzędzie patentowym. Jedną z osób biorących w tym udział jest mąż psycholog Agnieszki którą opisałem. Pan Krzysztof ( tak ma na imię ) brał czynny udział w zabawach „telepatycznych” Prawdą jest, iż nie był on jednym z tych bezczelnych ale wtedy należałoby go porównać – Diabeł przybiera postać anioła światłości. Gdy złożyli projekt ( wspólny ) nie wytrzymałem nerwowo i powiedziałem do nich ( w takim „telepatycznym” kontakcie ), gubicie ludzi, wykładacie ich, nazywacie schizofrenikami a potem bezczelnie czerpiecie z tego co robią. Jest to istotny dowód na kontakt telepatyczny, można sprawdzić w urzędzie patentowym a było to w latach 2003- 2004.  

 

To jeden z powodów tego zapisu przez panią Jarek. Drugim to klasyfikacja choroby f-20 czyli schizofreni paranoidalnej. Jednym z jej objawów chorobowych jest twórczość pacjenta tworzącego genialne logiczne wynalazki, które mogą przynieść ulgę ludzkości, jednak jego logika jest niezgodna z obowiązującymi prawami fizyki.

 

Proszę zwrócić uwagę że słowo genialne pani doktór ujęła w cudzysłów. Dodając do tego zapis kierunku obserwacji f-20 to to wszystko staje się jasne.

 

Aby była jasność pokaże jakie to między innymi tworzyłem wynalazki, a jeden z zamontowałem u pani Agnieszki Rogalskiej byłego pracownika prokuratury, o ile się nie mylę wolskiej, a obecnie sędziego.

 

OTO LINK DO „WYNALAZKU”

IRENEUSZ BORYCKI psychiatria.tvp11.pl | Design by Sunlight webdesign